TRÉNINKY

FITKO

Naše cvičení vychází z dogfitness, používáme také prvky skokové gymnastiky, práce se psím nosem a hry. Tréninky jsou zábavnou formou cvičení, kde potrápíme psí tělo i hlavu. Psíci pracují na koncentraci, budování svalů, poznávání svého těla či koordinaci. V trénincích pracujeme jak s aktivním pohybem, tak se statickými polohami těla a ke cvičení využíváme různé pevné podložky, kavalety a balanční plochy. Pro většinu psů je to opravdu zábava, za kterou se vám odvděčí v běžném životě.

Pro koho je vhodné:

  • Pro psí sportovce – naučí se plně užívat svoje tělo, zaměříme se na přípravu před a po výkonu

  • Pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a najít si novou společnou zábavu

  • I štěňátka a senioři jsou vítáni – u nich cvičení přizpůsobíme daným potřebám a jejich stavu

  • Psíci s diagnostikovaným pohybovým problémem u nás také můžou cvičit- pod dohledem fyzioterapeuta je to ideální způsob

Jak trénink probíhá:

Na první lekci si pejska vyšetřím. Podíváme se, kde jsou jeho silné a slabé stránky, ať víme, na co se zaměřit a s čím být opatrnější. S sebou doporučuji vzít hračku a hodně pamlsků malého rozměru. Při cvičení se hodně krmí a nechceme pejska zdržovat příliš dlouhým žvýkáním. 

- Přihlášení probíhá přes rezervační systém níže. Stačí se zaregistrovat, vybrat trénink a na ten se přihlásit. Pak už jen dorazit :-)

Vytvořte si webové stránky zdarma!